У Києві та 15 областях збільшили обсяги відключень електрики – “Укренерго”
У Києві та 15 областях енергетики збільшили обмеження споживання електроенергії – з 7:00 до 22:00 діятимуть три черги відключень. Про це йдеться в повідомленні НЕК "Укренерго". Раніше, оператор повідомляв, що…
