В Україні знизилося споживання світла через сонячну погоду
У вівторок, 14 січня, споживання електроенергії знизилось через сонячну погоду у більшості регіонів та вищу продуктивність побутових сонячних електростанцій (СЕС). Про це йдеться у повідомленні НЕК "Укренерго"."Сьогодні, 14 січня, споживання…
