Армія РФ вранці 15 січня поцілила в об’єкти Нафтогазу
Сьогодні вранці, 15 січня, росіяни завдали чергових ударів по газовій інфраструктурі України. Про це заявив т.в.о. голови правління НАК "Нафтогаз України" Романа Чумака. "Як і раніше ворог прагне залишити українців…
