Серія успішних контрнаступів ЗСУ необхідна для того, щоб переконати президента РФ Володимира Путіна розпочати переговори на умовах України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт ISW .
Українські військові мають показати, що вони можуть змінити перебіг бойових дій. ВСУ мають завдати армії РФ такої шкоди, що Путіну та найближчому оточенню стане ясно, що війська РФ не можуть сподіватися покращити результат війни, продовжуючи бойові дії.
Таким чином, численні великі перемоги України на оперативному рівні, ймовірно, потрібні для створення перспективи врегулювання війни шляхом переговорів або примусу Путіна до припинення бойових дій. Є підстави очікувати, що українські сили справді можуть досягти успіху за рахунок контрнаступів.
Ключові висновки ISW:
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр закликала до інформаційного мовчання щодо можливого контрнаступу ЗСУ.
Російські блогери вихваляли інформаційні операції президента РФ Володимира Путіна, але заявляли, що розгортання ядерної зброї не змінює військового стану Росії і потребує захисту від майбутнього українського контрнаступу.
Окупанти провели обмежені наземні атаки на лінії Сватове – Кремінна.
Війська РФ продовжували атакувати Бахмут і досягли незначних успіхів у межах міста. Російські джерела стверджували, що бойовики ПВК "Вагнера" зайняли завод АЗОМ на півночі міста.
Російські війська продовжували наступ на лінії Авдіївка-Донецьк і досягли незначних успіхів у Мар'їнці.
Російські джерела повідомили про формування добровольчого батальйону "Ураган" у складі 1-ї диверсійно-розвідувальної бригади "Вовки" нерегулярного формування, що діє у районі Авдіївки.
Генштаб ЗСУ повідомив, що російська окупаційна влада в Бердянську вимагає від місцевих жителів отримати перепустки для пересування на вулиці.
Раніше в Китаї заявили, що російський диктатор Володимир Путін нібито готовий до "швидшого поновлення переговорів" .
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: [email protected] .